Zabawa forumowa: "jedno słowo"

Miejsce na gry i zabawy forumowe.
Awatar użytkownika
Abraxis
Member
Kontakt:

Re: Zabawa forumowa: "jedno słowo"

Postautor: Abraxis » 02 grudnia 2014, 17:44

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomego
Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedź seks zadaje całkiem interesujące pytania
Xysia​ 16:36: W sumie tak... prawdziwa wredna ślizgońska suka to Abraxis.
Madi
Junior Member

Postautor: Madi » 02 grudnia 2014, 17:48

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomego. Zaskoczony
szukam świata
w którym
człowiek człowiekowi
człowiekiem
Alma
Member
Kontakt:

Postautor: Alma » 02 grudnia 2014, 19:43

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczonyuciekł
Awatar użytkownika
Davina
Member

Postautor: Davina » 02 grudnia 2014, 19:59

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do
"Give me my Romeo and, when he shall die,
Take him and cut him out of litttle stars,
And he will make the face of heaven so fine

That all the world will be in love with night"
Awatar użytkownika
Ayla
Senior Member
Kontakt:

Postautor: Ayla » 02 grudnia 2014, 20:01

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy
Obrazek
Awatar użytkownika
Davina
Member

Postautor: Davina » 02 grudnia 2014, 20:08

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy, która

Awatar użytkownika
Erethilion
Senior Member
Kontakt:

Postautor: Erethilion » 02 grudnia 2014, 21:21

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy, która wygoniła
Awatar użytkownika
Ayla
Senior Member
Kontakt:

Postautor: Ayla » 02 grudnia 2014, 22:51

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy, która wygoniła jego
Obrazek
Alma
Member
Kontakt:

Postautor: Alma » 03 grudnia 2014, 02:51

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy, która wygoniła jego tygrysa
Awatar użytkownika
Davina
Member

Postautor: Davina » 03 grudnia 2014, 05:42

Noc zapadła bardzo wcześnie, wiec nagle zapanowała ciemność... Więc teraz postanowiłem wyjść na piwo. Dlatego zabrałem portfel oraz klucze, nakarmiłem chomika, zgasiłem światło i wyszedłem na ganek by podlać kaktusa. Następnie nałożyłem hipsterskie skarpety, okulary, glany i stary sweter. Teraz jestem gotowy na imprezę. Chciałbym poznać fajną laskę, która zrobi kanapki z kurczakiem oraz kupi piwo. Gdy niespodziewanie zobaczyłem swoją byłą, postanowiłem spróbować zrobić na złość, ale nagle ona krzyknęła: "Ej Ty! Wróć natychmiast! Muszę Cię przesłuchać!". Zdziwiłem mojego kolegę, który nagle zasmarkał głośno w rękaw sąsiadki. Niestety dziewczyna była silna. Nawet nie poczułem, kiedy ona chwyciła mnie za włosy. Byłem zdruzgotany. Na szczęście niedaleko stał mój słup, który schował mnie. Udało mi się wyjąć z rękawa widelec, którym ukułem jakiegoś bezdomnego. Zaskoczony uciekł do mamy, która wygoniła jego tygrysa do