Nieoficjalny zlot ŚMowców

Luźne rozmowy, niekoniecznie związane z grą.
Awatar użytkownika
Linethin
Senior Member

Nieoficjalny zlot ŚMowców

Postautor: Linethin » 16 lutego 2015, 16:33

Wrzucam na prośbę. I przypominam, że pomysł jest indywidualną inicjatywą graczy. Stąd też jest nieoficjalnym zlotem.

Pytanie do graczy:
Ile osób na dzień dzisiejszy chciałoby uczestniczyć w zlocie weekendowym śm w Warszawie w maju 2015 roku. Cena zlotu zawiera nocleg, after party (catering) oraz zabawy klimatyczne i wynosi około 70-80 zł przy 30 osobach. Cena uzależniona jest od ilości osób chętnych. Planujemy konkursy, zabawy i mnóstwo nagród.

Organizator: Firma Cons Conf

Więcej informacji: Więcej informacji pojawi się, jak w tym temacie pojawi się wyraźne zainteresowanie tematem. Proszę tutaj wpisaywać ewentualne "zgłoszenia", a gdy będzie pewność, że sporo osób się tym zainteresuje, zostanie utworzone specjalne wydarzenie przez Organizatora na Facebooku, do którego podamy Wam link.

Obrazek

Obrazek
DarkLight
Junior Member
Kontakt:

Postautor: DarkLight » 16 lutego 2015, 16:37

NA BRODĘ MERLINA! ZGŁASZAM SIĘ! Obrazek
Awatar użytkownika
ArekJ
Administrator

Postautor: ArekJ » 16 lutego 2015, 16:43

Ja bym był chetny, ale bez noclegu :P
DarkLight
Junior Member
Kontakt:

Postautor: DarkLight » 16 lutego 2015, 18:44

sknera.... xD
Czarm
Junior Member

Postautor: Czarm » 16 lutego 2015, 19:52

Przy założeniu, że będzie 40 osób cena może spaść do 55-60 zł / osoba.
To jest przypominam nocleg + catering + konkursy.
I to, jak na Warszawę nie jest dużo.
Awatar użytkownika
Lexie
Senior Member

Postautor: Lexie » 16 lutego 2015, 21:32

będę!
Czarm
Junior Member

Postautor: Czarm » 17 lutego 2015, 08:34

Z Fb mamy dwie kolejne osoby, więc póki co jest nas 6 osób :)

Wstępny termin to 23-24 maja.
Awatar użytkownika
Felixis
Member
Kontakt:

Postautor: Felixis » 17 lutego 2015, 08:53

Generalnie powiem. Jak powiedział Bad o tym to byłam jak najbardziej na tak :D
Ale ej no...konkursy i zabawy? xDDD No to ja bym wolała już się spotkać na piwie chyba :P
No chociaż może być fajnie, ale no zważywszy na to, że wszyscy się już znamy to raczej zbyteczne xD
No i mnie nie stać w sumie. No i w sumie taki termin, że sorki, ale...w środku kurde roku i w weekend, no to niezbyt.
Obrazek
Czarm
Junior Member

Postautor: Czarm » 17 lutego 2015, 09:17

Gdyby każdego pytać o termin, nigdy by do żadnego zlotu nie doszło, bo taka ilość osób nie jest się w stanie zgrać. :) Termin po to jest taki odległy, by dać możliwość zaplanowania sobie pewnych ruchów. 80 zł, jak na nocleg z wyżywieniem w Wawie to niedużo. No i najważniejszy argument: wiem, że jesteśmy dorośli, ale w każdym jest trochę dziecka :) Nikt nie powiedział, że zabawy i konkursy będą dla dzieci. Nie łudźcie się zatem, że będą tam krzyżówki, rysowanki i takie tam inne...
Poza tym w trakcie rozmowy na czacie wyraźnie było powiedziane "zlot", a nie "spotkanie przy piwie"... Zatem wyszłam z założenia, że zlot to nie chlanie w knajpie za niebotyczne pieniądze tylko naprawdę fajne spotkanie i całonocna impreza dla społeczności eśemowiczów.
Awatar użytkownika
Felixis
Member
Kontakt:

Postautor: Felixis » 17 lutego 2015, 09:22

Nie podważam, że 80 zł to mało za nocleg z wyżywieniem. Mówię, że to dużo dla mnie.
I oczywiście, że nie będziesz pytać każdego o zdanie co do terminu, ale jak zauważyłaś jesteśmy dorośli i ja np. pracuje w weekendy i jest to jedyna okazja, bym mogła zrobić, wiec wakacje były dla mnie lepszym rozwiązaniem :> I to jest tylko moje zdanie i już xD
Obrazek