Nasze Pasje

Luźne rozmowy, niekoniecznie związane z grą.
Lady Kamienne Serce
Junior Member

Re: Nasze Pasje

Postautor: Lady Kamienne Serce » 27 marca 2015, 17:30

Będę oryginalna, czytam książki.. a raczej "pożeram" je zachłannie :D
Awatar użytkownika
Ursulla
Junior Member
Kontakt:

Postautor: Ursulla » 02 kwietnia 2015, 14:09

"Jednak nie chcę abyście uważali mnie za kogoś kto postradał wszystkie rozumy i jest ze wszystkiego dobry. Nie jestem ze wszystkiego dobra, to tylko lata mojej pracy. " 10/10

Moją pasją jest ocenianie tekstów innych osób.
Awatar użytkownika
Loganusek
Junior Member
Kontakt:

Postautor: Loganusek » 21 czerwca 2015, 17:38

Hm... Pasje... Zajmuję się wieloma rzeczami na raz, chociaż, wolę je jakoś nazwać hobbies, niż pasje. Lubię czytać. Bardzo dużo czytać. Kryminalne, fantasy, przygodówki...po prostu różnego gatunku, ale jest jedno ALE: musi być dobra akcja. Jak nie-odpada (od razu mówię, że unikam podręczników szkolnych jak ognia XD). Lubię bardzo książki Agathy Christie, Rowling, Ricka Riordana, Susan Colins. No, najczęściej te amerykańskie i brytyjskie. Zbytnio za polskimi powieściami nie przepadam. Książki pociągnęły mnie do pisania różnych opowiadań. Pisałam kiedyś fanmade potterowski. Niestety skończył się nie wypałem i przestałam go pisać, choć z piórem nie rozstawałam się. Wciąż piszę opowiadania, ale nie są udostępniane.
Tworzę też szablony i nagłówki na bloggera i muszę powiedzieć, że to świetne zajęcie. Trochę pomyśleć, pobujać w wyobrażni i kody znać na pamięć. Wciąż się uczę (zajmuję się tym od roku czy półtora), mam swojego bloga i dobrze mi z tym.
Także tworzę fanmade'y na youtube, lecz to już rzadko (w zależności od weny), choć wciąż to lubię i lubię także oglądać różne prace innych ludzi.

Wow, ale rozpiska. Chyba was nie zanudziłam co? XD
"Le crime il est partout[...]Nie można tak zapychać żołądka, zeby mózg przestał funkcjonować" ~ H. Poirot
Obrazek
Awatar użytkownika
Okarist
Junior Member
Kontakt:

Postautor: Okarist » 25 czerwca 2015, 08:57

Osiągnięć żadnych nie mam, ale w chwili obecnej moją pasją jest napisanie własnej książki ;) Także siedzę i piszę, piszę i siedzę w wolnym czasie.
Awatar użytkownika
Roxirwi
Senior Member
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, najczęściej Kraina Smoga Wawelskiego

Postautor: Roxirwi » 24 lipca 2015, 17:57

Chomiiiikiii! I łyżwy. Lubię uczyć się losowych słówek w różnych językach, tak po prostu.
Lubię też rozpijać inne osoby. xD
Obrazek
Hufflepuff to nie dom. Hufflepuff to styl życia.
NAKARMCIE MI CHOMIKA: http://cdn.abowman.com/widgets/hamster/hamster.swf" target="_blank :D
Awatar użytkownika
Zwierzak
Junior Member
Kontakt:

Postautor: Zwierzak » 13 sierpnia 2015, 22:33

Nie wiedziałem, że rozpijanie ludzi to Twoja pasja =/
Obrazek
Awatar użytkownika
Roxirwi
Senior Member
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, najczęściej Kraina Smoga Wawelskiego

Postautor: Roxirwi » 17 sierpnia 2015, 15:38

A widzisz, jaki cwany lis ze mnie! :grin:

(W sumie to jest chyba rzecz, która mi najlepiej wychodzi...)
Obrazek
Hufflepuff to nie dom. Hufflepuff to styl życia.
NAKARMCIE MI CHOMIKA: http://cdn.abowman.com/widgets/hamster/hamster.swf" target="_blank :D
Sandrine Loon
Junior Member

Postautor: Sandrine Loon » 18 sierpnia 2015, 16:14

No dobra to teraz ja. Uwielbiam muzykę. Z tym wiążę swą przyszłość. Chodzę do szkoły muzycznej. Ulubiony gatunek? Jazz. Wszytskie odmiany, bez ograniczeń. Co jeszcze. Kocham książki. Zwłaszcza psychologiczne, albo thilery medyczne. Lubię obserwować ludzi, rozmawiać z nimi, poznawać ich psychikę. To tak po krótce. Jeśli jeszcze coś chcecie wiedzieć chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
Zwierzak
Junior Member
Kontakt:

Postautor: Zwierzak » 18 sierpnia 2015, 21:54

@up Polecam zatem książkę "Dawca" autorstwa Tess Gerritsen. Jest świetna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Setsuna
Member

Postautor: Setsuna » 19 sierpnia 2015, 22:36

No co lubię? Dużo rzeczy XP
Na początek - anime. Siedzę nad tym od ok. 2009 roku i szybko mi się nie znudzi xD Z gatunkami trzymam się ogólnie różnych. Bo sama seria musi mi się spodobać, nie jej gatunek. (I nie, nie jestem yaoistką. Przynajmniej nie hardkorową XP)
Grywam w niektóre gry na PS3, jednak moja kolekcja za duża nie jest X/
Czytam powieści fantastyczne, osobiście oddałam swoje serce twórczości Johna Flanagana, którego miałam okazję spotkać w maju =w= <3 Zwiadowców przeczytałam kilkanaście razy, Drużynę też sporo :grin:
W kwestii muzyki uwielbiam niemal wszystkie utwory muzyczne. Bardzo ciężko jest znaleźć taki, którego nienawidzę xD
Oglądam dużo filmów, w szczególności staram się nadrobić klasyki światowego kina. (Ale nie lubię horrorów DDx)
Baaaaardzo dużo rysuję. Od ok. 2006 roku non-stop staram się rozwijać i chyba nawet mi idzie. Przynajmniej lepiej niż na początku ^^; Mój profil na deviantArcie dla zaintersowanych - http://sailorsetsuna.deviantart.com/" target="_blank

3 najukochańsze w życiu rzeczy?
Seria Sonic the Hedgehog (trzyma mnie od 2005 roku, od 2010 roku hardkorowo <3), Kingdom Hearts (przesłuchałam niemal wszystkie soundtracki niezliczoną ilość razy. Mam oba HD ReMixy) i Hetalia (oficjalnie mam świra na tym punkcie. Mogę udawać Amerykę niemal bez przerwy >w<)
Obrazek