Strona 1 z 1

Zagadki lub zadania

: 26 lutego 2020, 22:41
autor: Katrinaa
Wpadłam na pomysł czy można by było zrobić jakieś zadania w klimacie i nie tylko np. Spotykasz ucznia i musisz mu pomóc uwarzyć eliksir itd.

Re: Zagadki lub zadania

: 28 maja 2020, 21:35
autor: Roxirwi
Cześć,
Coś podobnego do rzeczy, którą opisujesz, już się znajduje w grze mechanicznej. Są to questy, czyli różne zadania, które można wykonać.
Ich lokalizację musisz odkryć sama - często jest tak, że gdy odwiedzisz jakieś miejsce, to nic takiego tam nie ma, a gdy odwiedzisz je później może tam na Ciebie czekać coś specjalnego do zrobienia. Zachęcam do poszukiwań :)

Temat do zamknięcia.

Re: Zagadki lub zadania

: 01 czerwca 2020, 19:05
autor: Envitar
Czemu temat do zamknięcia... gra klimatyczna i mechaniczna nie mają ze sobą nic wspólnego, odpowiedziałaś nie na temat...

Re: Zagadki lub zadania

: 16 czerwca 2020, 20:21
autor: Silla
Ogólna na klimacie co jakiś czas odbywają się eventy i wtedy czasami pojawiają się jakieś zagadki lub pytania. Robienie czegoś takiego na porządku dziennym byłoby trochę nudne, bo gra ma się odbywać nie między graczami a kanonami, a między samymi graczami. Kanony to urozmaicenie. To między samymi graczami rozgrywa się akcja - można ją usytuować sobie właśnie w formie takiego questu, że robicie coś razem, pomagacie sobie.

Ale to tylko moja opinia. Jeśli za Twoją propozycją krył się jakiś inny, bardziej konkretny plan, rozpiska, bardzo chętnie bym przeczytała :D