Cisza nocna!

Dotyczące rozgrywek tylko i wyłącznie rozgrywek klimatycznych.
Awatar użytkownika
Nithaella
Junior Member

Cisza nocna!

Postautor: Nithaella » 27 maja 2016, 19:45

Postuluję i na pewno znajdą się tacy, co się ze mną zgodzą, aby godzinę policyjną przesunąć do 24!
Ponieważ niektórzy potem nie mogą wejść na klimat (a sporo jest takich, co po 22 dopiero wchodzą), a jak już wejdą to są narażeni na utratę punktów...
I nie musi to być każdego dnia, ale na przykład chociaż przez weekendy i święta, kiedy wiadomo, że ludzie będą mieli czas na klimat!

Kto za, a kto przeciw? :D
Obrazek
Clou
Member

Postautor: Clou » 28 maja 2016, 07:42

Przepraszam, ale Ty to tak na serio? Okej, uznam, że tak. No więc: na klimacie jestem praktycznie codziennie (ostatnio może trochę rzadziej) i nie zauważyłam, żeby po 22 rangi chodziły i łapały tych, którzy nie weszli jeszcze do swoich łóżek. Więcej, uczniowie świetnie się bawią, łamiąc zasady, więc nie wiem, skąd ten pomysł. Poza tym, w książkach i filmach również obowiązywały pewne zasady, które uczniowie jednak umieli omijać i oczywiście, byli narażeni na utratę punktów. Więc zamiast postulować o zmianę godziny ciszy nocnej, bądź uczennicą. :)
Blake
Member

Postautor: Blake » 28 maja 2016, 09:00

Hmm.. Jak słusznie zauważyła wyżej Clou, też nie zauważyłam, żeby rangowi odejmowali punkty za przebywanie poza swoim dormitorium po ciszy nocnej. Ja ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, ze jestem sklonna odejmowac punkty za wymykanie się z zamku bez przepustek, nadmierne przesiadywanie w pokoju życzeń itp. Owszem, czasem dla urozmaicenia rozgrywki pojawiają się postaci klimatyczne takie jak Filch albo jakiś profesor przylapujac szwendających się uczniów, ale to raczej dla ubarwienia gry. I w takich sytuacjach odejmowalabym punkty tylko w sytuacji, gdy ktoś będzie się stawial, będzie łamał inne zasady, zaatakuje nauczyciela czy tego typu rzeczy.

Biorąc pod uwagę fabułę, która u nas obowiązuje uwazam, ze ,,restrykcyjna" według was cisza nocna jest wskazana - przy dodatkowych zabezpieczeniach, aurorach itp. A i normalnie w kanonie takowa również obowiązywała. Jeśli jednak więcej osób opowie się za slusznoscia tego pomysłu to byłabym za wprowadzeniem rozróżnienia, podobnego jakie obowiązywało w książkach. Mianowicie, tzw. Godzina policyjna dla uczniów 1-3 do 21:00, dla uczniów 4-5 do 22:30, 6-7 do 24:00.
A przed nami okres wakacyjny, więc podejrzewam, ze osoby, które zdecydują się na pozostanie w zamku, będą miały większą swobodę i cisza nocna zostanie przesunięta w związku z wakacjami.
Awatar użytkownika
Nithaella
Junior Member

Postautor: Nithaella » 28 maja 2016, 10:02

No cóż, ja ostatnio na klimacie siedzę mało. A i ostatnimi czasy raczej nie widuję UCZNIÓW po 22. :>

Po prostu uznałam, ze dobrze by było, gdyby zostało to jasno określone. Wiecie, moze teraz nikt nie traci punktów, ale nigdy nie wiadomo czy czasem Filch nie wyjdzie ze swojej komórki na miotły i nie zacznie rozdawać ujemnych, akurat kiedy nikt się nie będzie spodziewał... prawda? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Angelos
Senior Member
Kontakt:

Postautor: Angelos » 30 maja 2016, 19:33

Mareipop
Profesorek
Member
Kontakt:

Postautor: Profesorek » 12 czerwca 2016, 20:02

Temat wyjaśniony przez Blake i brak dalszych oznak aktywności. Do zamknięcia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayla
Senior Member
Kontakt:

Postautor: Ayla » 13 czerwca 2016, 19:49

Zamykam.
Obrazek