Lekcja klimatyczna

Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące gry oraz forum Świat-Magii.pl.
Blake
Member

Lekcja klimatyczna

Postautor: Blake » 13 maja 2016, 11:09

Obrazek

Dla osób, które nie widzą grafiki:
Drodzy Uczniowie!
W najbliższą niedzielę, tj. 15 maja o godzinie 18:00 odbędzie się lekcja zielarstwa!
Wszystkich chętnych i głodnych wiedzy prosimy o stawienie się w cieplarni nr 3 kilka minut przed wyznaczoną godziną.
Należy zaopatrzyć się w:
- szaty robocze,
- gumowe rękawice,
- podręcznik oraz notatnik.

Grono Pedagogiczne

Uwaga! Wydarzenie ma charakter klimatyczny.
Dodatkowe informacje:
I. Wydarzenie będzie miało charakter klimatyczny i będzie odbywać się na odpowiednim do tego czacie (czat klimatyczny).
II. Prosimy o stosowanie się do uwag i informacji przekazywanych przez narratora (czerwony tekst), który będzie pomagał w organizacji i przeprowadzeniu lekcji - zwłaszcza na początku, gdy przekazanych zostanie kilka zasad ułatwiających grę. :smile:
III. Prosimy również o wyrozumiałość - jest to inny niż zawsze rodzaj wydarzenia i wszyscy jesteśmy ciekawi efektów. :smile:
Blake
Member

Postautor: Blake » 15 maja 2016, 20:12

EDIT!!! Jeśli dany uczeń nie mógł być obecny na lekcji klimatycznej również MOŻE wysłać odrobioną pracę domową na zasadach poniżej, ale TYLKO z JEDNEGO konta.
PRACA DOMOWA
Wypełnij poniższy test. W pytaniach zamkniętych znajduje się tylko jedna, poprawna odpowiedź. Na pytania otwarte należy odpowiedzieć pełnymi zdaniami i możliwie jak najdokładniej.

1. Mandragora jest członkiem rodziny:
A. psiankowatych
B. powojowatych
C. jasnotowatych
D. przewiertniowatych
2. Co zawiera mandragora?
3. Czy ta roślina jest niebezpieczna dla ludzi? Jeśli tak, opisz dokładnie w jaki sposób.
4. Po czym rozpoznasz, że dana sztuka mandragory jest dojrzała?
5. Co zrobisz, gdy zobaczysz tę roślinę na swojej drodze? Opisz dokładnie.
6. Jak wykorzystywano ją w starożytności?
*7. Dla chętnych: Narysuj mandragorę i krótko opisz.

- obrazek może być narysowany na kartce (zdjęcie, skan), w programie komputerowym, itp. i wklejony w formie linku (np. poprzez stronę typy tinypic, itp.)
- liczą się chęci!
- Odrobioną pracę domową należy wysłać w formie tzw. ,,samolocika'' z tematem wiadomości ,,praca domowa'' do Blake (2959)
- Termin oddania: do środy 18.05.2016r. (włącznie)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 12:32 przez Blake, łącznie zmieniany 3 razy.
Blake
Member

Postautor: Blake » 15 maja 2016, 20:16

Uff.. Mam to już za sobą! Trochę się stresowałam, nie będę tego ukrywać. Zależy mi też bardzo na Waszej opinii i sugestiach odnośnie dzisiejszej lekcji klimatycznej. Uczestnikom serdecznie dziękuję za zaangażowanie i jednocześnie proszę o wypowiedzenie się na ten temat poniżej. Osoby, które nie brały udziału, a również chciałby się wypowiedzieć zapraszam do dyskusji poniżej. Oczywiście wszystko w granicach kultury i dobrego wychowania! Dzięki! :smile:
Awatar użytkownika
gohidan
Member

Postautor: gohidan » 15 maja 2016, 20:38

W sumie najdłużej zajęło mi znalezienie przycisku "odpowiedz" a co do opinii to będę szczery, po prostu szczery, jednocześnie nie chce nikogo obrazić... szczerze więc wymienię zalety i wady..

Zalety:
- Ciekawie
- Dobra organizacja
- Każdy mógł wziąć udział
- Jak już się ktoś zjawił to nie został pominięty
- Pisało się przyjemnie
- Czytało tak samo..
- Organizator nie tworzył nie potrzebnych konfliktów

Wady:
- Zbyt krotko to trwało.. ( Co jest jednak bardziej "zasługą" graczy, bo za szybko się wyrobili )

Ogólna ocena dla mnie to jest 11/10 :3

I czekam na następny tego typu event!!!
Droppy
Junior Member

Postautor: Droppy » 15 maja 2016, 22:55

Moim zdaniem ten event był bardzo ciekawy, interesujący i przyjemny. Nikogo nie pominięto w opisach profesorki, co jest kolejnym plusem tego eventu. Mam nadzieję że akcji tego typu będzie więcej. Obrazek
Clou
Member

Postautor: Clou » 16 maja 2016, 08:36

Blake, stresowałaś się niepotrzebnie. Wiesz, żeby się wypowiedzieć, musiałam tyle nadrobić, bo trudno jest się uczyć i czytać klimat. ;) W każdym razie po ogarnięciu wszystkiego zastanawiam się, czy kanony gryzą. Biednemu Neville'owi pewnie smutno było, że był taki niezauważany. No, ale wracając do samej lekcji, było okej. Zalet jest dużo, wady... Cóż, nie wiem, jak wpadnie mi coś do głowy, to napiszę. :)
Blake
Member

Postautor: Blake » 18 maja 2016, 21:13

Obrazek